Tehnoloģijas

Uzņēmumā tiek izmantoti jaunākie tehnoloģiskie risinājumi, kā arī darbinieki tiek apmācīti darbam ar iekārtām, lai klienti tiktu nodrošināti ar visaugstākās kvalitātes produktiem. Neatkarīgi vai ražošanas apjomi ir nelieli vai lieli, ar CNC vadību aprīkotas iekārtas garantē augstu kvalitāti un precizitāti.

Kā uzņēmums mēs cenšamies nodrošināt savus klientus ar pašu labāko produktu un servisu. Lai spētu izpildīt, šo uzstādījumu, mēs iegādājamies un izmantojam kvalitatīvas un pārbaudītas metālapstrādes iekārtas. Mūsu personāls un darbinieki tiek apmācīti, lai spētu izmantot un apkalpot iekārtas augstā līmenī.

Mūsu iekārtas un pieredze sniedz mums priekšrocības, kad runa ir par precīzu, kvalitatīvu un efektīvu jūsu produktu ražošanu un piegādi. Mēs to varam izdarīt tikai tad, ja ilgtermiņā ieguldām, izvēloties to, kas ir labākais mūsu uzņēmumam un klientiem.

Mainoties tehnoloģijām, arī mēs pielāgojamies, ieviešot jaunus un uzlabotus ražošanas procesus, kas ļauj mums turpināt sniegt kvalitatīvus pakalpojumus.

Mūsu tehnoloģijas

SIA Medzes Components
“Turības”, Medzes pagasts,
Grobiņas Novads, Latvija, LV-3461.

E-pasts - info@medzescomponents.lv

Kontakttālrunis - 0037 163441056

Mēs atrodamies - Google Maps

MEDZES COMPONENTS - logo - JPG.jpg
  • YouTube - Black Circle
  • LinkedIn - Black Circle