Pulverkrāsošana

MEDZES COMPONENTS - logo - PNG.png

Pulverkrāsošana ir pārklājuma veids, ko uzklāj kā brīvi plūstošu, sausu pulveri. Atšķirībā no parastās šķidrās krāsas, kas tiek piegādāta caur iztvaicējošu šķīdinātāju, pulvera pārklājums parasti tiek uzklāts elektrostatiski un pēc tam žāvēts zem siltuma.

MEDZES Components izmanto GEMA Magic Compact automātisko pulverkrāsošanas kabīni. Šīs krāsas uzklāšanas tehnikas izmantošanas priekšrocības:

  • Samazināts izšķērdētās krāsas pulvera daudzums, drošs lietošanai un atbilst visiem spēkā esošajiem vides aizsardzības prasībām.

  • Mūsu operatora veselība tiek daudz labāk aizsargāta.

  • Pieaug produktu krāsojuma kvalitātes līmenis.

  • Samazinās ražošanas izmaksas.

Produktu izmēru ierobežojumi pulverkrāsošanai ir 2000x1000x1000mm, bet uz āķiem pakarināmie produkti (pamatojoties uz pārējiem izmēriem un svaru) var būt no 1350mm … 1500mm

Pirms pulverkrāsošanas visi produkti iet cauri mazgājamajai iekārtai, lai nodrošinātu labāku krāsas kvalitāti un noturību.


MEDZES Componenets visvairāk izmantotā krāsa 2019.gadā bija zila RAL5002, viena gada laikā uzņēmumā tika iztērēts vairāk kā 4000kg tikai šīs krāsas.

Pateicoties mūsu uzticamajiem sadarbības partneries mēs varam piedāvāt saviem klientiem gala produktus visās iespējamās krāsās un spīdumā.

1/5

SIA Medzes Components
“Turības”, Medzes pagasts,
Grobiņas Novads, Latvija, LV-3461.

E-pasts - info@medzescomponents.lv

Kontakttālrunis - 0037 163441056

Mēs atrodamies - Google Maps

MEDZES COMPONENTS - logo - JPG.jpg
  • YouTube - Black Circle
  • LinkedIn - Black Circle