Uzņēmuma Vēsture

SIA MEDZES Components sākotnēji bija vietējais uzņēmums, kas atradās ārpus Liepājas un piederēja cilvēku grupai no Dānijas un Latvijas. 2001. gadā to pārņēma Dānijas uzņēmums Scan Production A/S, kas pieder Johnny Rune.

Mūsu izaugsme

MEDZES COMPONENTS - logo - PNG.png

2002. gadā Scan Production A/S īpašnieks kopā ar diviem brāļiem Jesper un Thomas Rasmussen, nolēma pārcelt sava Dānijas uzņēmuma Midtjydsk Værktøj Aps darbību uz Latviju. Šāds bija metāla izstrādājumu ražošanas uzņēmuma MEDZES Components darbības sākums ar 5-8 algotiem darbiniekiem pirmajā gadā.

Gadu gaitā uzņēmums ir izaudzis, izveidojot jaunas ražošanas līnijas, piemēram, pulverkrāsošanu, hromēšanu un montāžu. Kā arī ražošanā izmantoto iekārtu klāsts nepārtraukti pieaug. Šodien mums ir viena no modernākajām ražotnēm reģionā.

2019. gada jūnijā uzņēmuma īpašnieki, lai stiprinātu uzņēmuma darbību, nolēma piesaistīt jaunus daļu īpašniekus. Tika noslēgts līgums ar ES Staalindustri A/S no Vildbjergas, Dānijā, šobrīd jaunie daļu īpašnieki pārvalda 40% no uzņēmuma daļām. ES Staalindustri A/S ir viens no vadošajiem tērauda izstrādājumu piegādātājiem Dānijā, un MEDZES Components ir ieguvis spēcīgu māsasuzņēmumu kā arī tuvu stratēģisko partneri

Mūsdienās 90% no MEDZES Components ražotajiem produktiem tiek eksportēti uz vairāk nekā 15 valstīm visā Eiropā. Galvenie tirgi atrodas Ziemeļeiropā, taču MEDZES Components ir ļoti elastīgs, ņemot vērā jaunu klientu prasības un vajadzības. MEDZE Components vairāk nekā 50% no saražotajiem produktiem piegādā ar savām kravas automašīnām.

1/9

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It's easy.

SIA Medzes Components
“Turības”, Medzes pagasts,
Grobiņas Novads, Latvija, LV-3461.

E-pasts - info@medzescomponents.lv

Kontakttālrunis - 0037 163441056

Mēs atrodamies - Google Maps

MEDZES COMPONENTS - logo - JPG.jpg
  • YouTube - Black Circle
  • LinkedIn - Black Circle