Kontakti

Vadība

 

Jesper Rasmussen

Direktors un izpilddirektors 
00 371 293 93835

jesper@medzescomponents.lv

Thomas Rasmussen

Ražošanas vadītājs
00 371 293 93018

thomas@medzescomponents.lv

Henrik Rune

Ražošanas vadītājs

00 371 278 75090

henrik@medzescomponents.lv

Anton Thorup

Pārdošanas menedžeris

00 371 296 32266

at@medzescomponents.lv

 

Pārdošanas daļa

Anton Thorup

Pārdošanas menedžeris

00 371 296 32266

at@medzescomponents.lv

Oksana Nesterova

Loģistikas speciāliste

un klientu koordinātore

00 371 261 74704

on@medzescomponents.lv

Laura Strīķe

Pasūtījumu apstrāde

00 371 294 28919

ls@medzescomponents.lv

Inženieri

 

Kristaps Reinhards

Galvenais inženieris
00 371 266 46874

kr@medzescomponents.lv

Egons Gūtmanis

Konstruktors

00 371 299 36029

eg@medzescomponents.lv

Rodrigo Vasiļjevs

Konstruktors

rv@medzescomponents.lv

Rimants Bučis

Konstruktors

rb@medzescomponents.lv

Jānis Virbulis

Konstruktors

jvirbulis@medzescomponents.lv

Iepirkumu daļa

 

Edgars Putra

Iepirkumu speciālists

00 371 202 91275

ep@medzescomponents.lv

Mairis Gertsons

Iepirkumu asistents  

00 371 283 71007

mgertsons@medzescomponents.lv

Ražošana

 

Thomas Rasmussen

Ražošanas vadītājs
00 371 293 93018

thomas@medzescomponents.lv

Henrik Rune

Ražošanas vadītājs

00 371 278 75090

henrik@medzescomponents.lv

Aldis Adamanis

Tehniskais vadītājs

00 371 264 18624

aldis@medzescomponents.lv

Krista Skrube

Ražošanas plānotāja asistente

00 371 256 12107

kskrube@medzescomponents.lv

Daina Grantiņa

Vecākā darba aizsardzības speciāliste

00 371 634 41056

dg@medzescomponents.lv

Vladimirs Meļņičenko

Kvalitātes speciālists

00 371 257 49409

vmelnicenko@medzescomponents.lv

Loģistika

 

Oksana Nesterova

Loģistikas speciāliste

00 371 261 74704

on@medzescomponents.lv

Valērijs Kormazovs

Loģistikas speciālists

00 371 294 33823

vk@medzescomponents.lv

Finanses

 

Ilze Leigūte

Galvenā grāmatvede

00 371 634 41056

bk@medzescomponents.lv

Evita Gurska

Algu grāmatvede

00 371 634 41056

bk@medzescomponents.lv

Oksana Galofutņika

Grāmatvede

00 371 634 41056

bk@medzescomponents.lv

Departamenti

Sazinieties ar mums

Ja vēlaties iegūt papildus informāciju par Jums interesējošiem jautājumiem,
aizpildiet zemāk paredzēto formu un mēs ar Jums sazināsimies.

Vai arī varat piezvanīt mums pa tālruni  00 371 634 41056

SIA Medzes Components
“Turības”, Medzes pagasts,
Grobiņas Novads, Latvija, LV-3461.

E-pasts - info@medzescomponents.lv

Kontakttālrunis - 0037 163441056

Mēs atrodamies - Google Maps

MEDZES COMPONENTS - logo - JPG.jpg
  • YouTube - Black Circle
  • LinkedIn - Black Circle