Kvalitatīvi Metāla Izstrādājumi

Vairāk nekā 20 gadu pieredze klientu nodrošināšanā ar visaugstākās kvalitātes metāla izstrādājumu piegādēm.

MEDZES Components ir spēcīgs rūpnieciskās inženierijas - metālapstrādes nozares pārstāvis. Uzņēmumam ir vairāk nekā 20 gadu pieredzi metālapstrādē, tādā veidā uzņēmums ir pierādījis savu stabilitāti, kvalitāti kā arī spēju attīstīties un pielāgoties mūsu klientiem, piegādātājiem un konkurentiem

Pašlaik mums ir viena no modernākajām ražotnēm reģionā. Mūsu ražotnē esošo iekārtu klāsts ir ļoti daudzveidīgs, galvenokārt tās ir CNC mašīnas un ar robotiem nodrošinātas iekārtas, kā arī ir pieejamas dažādas produktu virsmas pārklāšanas iespējas, piemēram, pulverkrāsošana un produktu hromēšana.

steel manufacturers 

MEDZES Componenets nodrošina vairākus nozaru līderus ar nepieciešamajām detaļām. Gadu gaitā mēs esam uzkrājuši padziļinātas zināšanas par dažādu nozaru prasībām attiecībā uz gatavajiem izstrādājumiem.

Mēs izstrādājam un izgatavojam galdus ar regulējamu augstumu. Galdus ir iespējams pielāgot, izvēloties starp vairākām krāsām, izmēriem un veidiem. Ikviens var atrast savai darba vietai piemērotu galda variantu.

SIA Medzes Components
“Turības”, Medzes pagasts,
Grobiņas Novads, Latvija, LV-3461.

E-pasts - info@medzescomponents.lv

Kontakttālrunis - 0037 163441056

Mēs atrodamies - Google Maps

MEDZES COMPONENTS - logo - JPG.jpg
  • YouTube - Black Circle
  • LinkedIn - Black Circle